Bakır çatı kaplama. Bu sektörün çinko, galvaniz, kurşun, sac, çelik firmaları aşağıda listelenmiştir. - www.bakircati.com > Bu site nedir?

Bu site Otimi Bilgisayar'ın sunduğu bir internet hizmetidir. Aynı sektörde hizmet veren 12 farklı firmayı tanıtan ve reklamını yapan bir sitedir.

 

Günümüzde insanlar bir ürün veya hizmet almak istediklerinde bunu öncelikle internet üzerinde aramaya başlar hale gelmiştir. Genellikle Google gibi arama motorlarına almak istedikleri ürün veya hizmeti içeren kelime grupları ile aratırlar. Örneğin Mercedes Servisi arayan bir kişi arama motoruna "Mercedes servisi", "Mercedes servis" veya "Mercedes servisleri" gibi kelimelerle aratırlar. Bu aramaların sonucuna göre listeleri inceler ve en gerçekçi, güvenilir bilgiyi araştırmaya başlarlar.

Arama motorlarının aranan kelime veya kelime grubuna göre oluşturduğu listeler belirli bir mantığa dayalıdır. Bu mantığa göre alan adının yani web adresinin aranan kelimeleri içermesi çok önemlidir. Diğer önemli sebeplerin başında ise sayfa başlığı ve site içerisinde gizli olarak bulunan anahtar kelimeler gelmektedir. Daha sonra da sitenin ziyaretçi sayısı ve başka sitelerde adının geçme sıklığıdır. Bunları başka sebepler izler. Ama öncelik belirttiğimiz gibi alan adındadır. Bu noktadan hareketle firmamız mümkün olduğunca aramalarda kullanılacak kelime veya kelime gruplarından oluşan alan adları almış olup müşterilerinin reklamını bu alan adları altında yapmayı hedeflemektedir.

Profesyonel ekibi sayesinde firmamız arama motorlarına kayıtla ilgili gerekli hassasiyeti göstermektedir. Başta da bahsettiğimiz gibi her bir alan adı altında 12 firma yer alacaktır. Bu sayfayı ekranında açan kişinin aynı anda tüm firmaları görebilmesi için daha fazla reklam alınmayacaktır. Sonuca ulaşmayı daha da hızlandırmak için reklam logosunun altına hizmet veya ürünün satıldığı il veya ilçe detaylarını yazıyoruz.

Reklam ücretleri yıllık olarak alınacak olup her yıl yenilenmesi gerekmektedir. Bir yıl için ödenmesi gereken rakam 250 TL’dir. İnternette bulunmanın bir avantaj ve mecburiyet olduğunu anlayan kişi veya firmalar için reklam hizmetimiz büyük bir fırsattır. Örnek bir site görmek için linkine tıklayınız.

Bu sitede kimler yer alır?

Bu sitede sitenin ismi (alan adı) ile ilgili bir iş yapan, ürün veya hizmet satan kişi veya firmalar yer alabilir. Bu kişi veya firmanın eğer bir web sayfası var ve aktif ise buraya verilen reklam doğrudan web sayfasına yönlendirilir. Eğer bir web sayfası yoksa bu reklam alanı sizin için aynı alan adı altında ücretsiz hazırlayacağımız web sayfasına yönlendirilecektir.

Ücretsiz olarak hazırlayacağımız web sayfanız için bize firmanız hakkında resim ve içerik vermeniz gerekecektir. Ayrıca her müşterimize bir e-posta hesabı da ücretsiz olarak açılacaktır.

Bu sitenin avantajları nelerdir?

  • Eğer bir web sayfanız yoksa size ücretsiz olarak hazırlıyoruz. Bilgileri verdiğiniz anda web sayfanız hazır.
  • Firmanıza ait olacak bir e-posta hesabı tanımlanıyor. İsterseniz Outlook programı ile isterseniz web paneli üzerinden kullanabilirsiniz.
  • Arama motorlarına kayıt ve sitenin reklam işlemlerini biz yapıyoruz.
  • Konusunda uzman ve 1998 yılından beri sektör içerisinde olan firmamız ile uzunca yıllar birlikte çalışma imkanı.
  • Bilgilerde değişiklik olduğunda bir e-posta ile ücretsiz güncelleme imkanı.
  • Uygun fiyat.
  • Diğer reklam siteleri gibi karmaşa içerisinde kaybolmazsınız.

Bu sitede yer almak için ne yapmalı?

Eğer bu sitede yer almak ve 12 reklam alanından birine sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey talep formunu doldurup göndermektir. En kısa sürede yetkililerimiz sizi arayacaktır. Eğer sitelerimiz arasında görmek istediğiniz bir alan adı olursa bize bildirin, önerilerinizi değerlendireceğiz.

Unutmayın ki internet kazandırır. Uzun vadede daha çok kazandırır.